• Działalność Rady Rodziców - rok szkolny 2020/2021

Podsumowanie działalności Rady Rodziców w roku szkolnym 2020/2021

19.11.2021 12:12

Drodzy Rodzice !

Chcieliśmy podsumować działania Rady Rodziców, te finansowe i te, których wycenić się nie da. Dziękujemy Wam za zaufanie, wsparcie i wpłaty. Podsumujmy najpierw wydatki:

Od poprzedniej Rady Rodziców przejęliśmy środki w kwocie 10 687,92 zł. Wpływy na komitet i ubezpieczenie to kwota 18 466,00 zł. Nasze wydatki do dnia dzisiejszego wyniosły 21 583,55 zł, z czego 10 491,80 stanowiła opłata za ubezpieczenie, co daje nam saldo na koncie 7 570,37 zł.

A oto nasz wkład finansowy zaczynając od największych inwestycji Rady Rodziców w tym roku:

- szkolny radiowęzeł,

- kolorowe naklejki edukacyjne na schody,

- szafki szkolne,

- dofinansowanie nagród w konkursach: „Rodzeństwo”, „Konkurs recytatorski o Janie Pawle II”,

- dofinansowanie do pamiątkowych albumów w „Dekanalnych obchodach roku św. Jana Pawła II”,

- VII Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej,

- konkurs za największe wpłaty na komitet rodzicielski,

- ufundowanie upominków na:

pasowanie pierwszoklasistów, Dzień Edukacji Narodowej, zakończenie roku ósmoklasistów,  ufundowanie biletów na spektakl „Wizyta św. Mikołaja”, opłacenie fee za uczestnictwo dzieci w ogólnopolskim konkursie literackim pod nazwą „Wielki Test Edukacyjny”,

- ufundowanie kiełbasek na Dzień Dziecka oraz składników na tort i kwiatów z okazji święta szkoły.

Z akcji niemierzalnych Rada Rodziców angażowała się we wszystkie podejmowane działania w szkole m.in:

- Akcje dla Lenki Mazur,

- Akcje dla Antosia Prusika,

- WOŚP w Trójce.

Także reasumując, sporo się działo, sporo zrobiliśmy i sporo przed nami !!!

DZIĘKUJEMY !

Radiowęzeł w naszej szkole

31.05.2021 21:26

Zapraszamy do śledzenia naszej strony na Facebooku:

Rada Rodziców przy SP3 w Nidzicy zasponsorowała zakup i montaż szkolnego radiowęzła. Po powrocie z nauczania zdalnego uczniowie bardzo entuzjastycznie przyjęli niespodziankę, która na nich czekała. Radiowęzłem z wielką radością zaopiekowała się ekipa z klasy 7 c.  Póki co, chłopcy świetnie się bawią, a po wakacjach ruszy również  formuła edukacyjna radiowęzła. Wierzymy, że dzięki niemu odnajdziemy wiele nowych talentów w Trójce. Była to jak dotąd największa Nasza inwestycja.

Ogólnoszkolny konkurs SP nr 3 w Nidzicy „Rodzeństwo”

19.11.2021 12:14
        Galeria zdjęć -> TUTAJ

Mimo trwającej od wielu miesięcy pandemii i trudności wynikających ze zdalnego nauczania, nasi uczniowie po raz kolejny podjęli wyzwanie, przedstawiając w formie plastycznej lub literackiej swoje rodzeństwo. W pracach uczniów widać niesamowite zaangażowanie i wysiłek włożony w ich wykonanie. Świadczy to również i ich miłości do swojego rodzeństwa. Wszystkim autorom prac konkursowych składamy serdeczne gratulacje.

16 kwietnia 2021 r. Dyrektor szkoły Pani Barbara Biedrzycka - Falba wręczyła dyplomy i nagrody laureatom oraz uczniom wyróżnionym w konkursie.

Rada Rodziców przy SP 3 w Nidzicy ufundowała nagrody dla zwycięzców w postaci Voucherów do pizzerii Gruby Benek.

Spektakl Teatru Forma pt. „Wizyta świętego Mikołaja”

19.11.2021 12:15
        Galeria zdjeć -> TUTAJ

21 grudnia 2020 r. naszych przedszkolaków z grupy 0 a i 0 b odwiedził, wprawdzie zdalnie, ale jednak, prawdziwy teatr...!

Dzieci obejrzały przygotowany przez aktorów Teatru Forma spektakl pt. „Wizyta świętego Mikołaja”.

Mikołaj porwał do wspólnej zabawy wszystkie dzieci, które (tak przynajmniej zapewniały) były w tym roku bardzo grzeczne i mają nadzieję na upragnione prezenty.

W tych trudnych czasach nasza szkoła wspiera artystów, którzy nie mogą występować na żywo przed publicznością.

Rada Rodziców przy SP nr 3 w Nidzicy ufundowała spektakl, dzięki któremu możemy wspólnie z naszymi uczniami budować i przeżywać niepowtarzalny klimat nadchodzących  wielkimi krokami Świąt Bożego Narodzenia.

Pasowanie na pierwszoklasistów

19.11.2021 12:16

23.10.2020 r.  odbyła się w Naszej Szkole wielka uroczystość - Pasowanie na pierwszoklasistę. Wszystkich uczniów serdecznie witamy w Naszej Szkolnej Społeczności. Z tej okazji Rada Rodziców przy SP nr 3 zafundowała każdemu pierwszoklasiście piękne, drewniane piórniki na biurko, za których wykonanie dziękujemy firmie Tree art – rękodzieło.

Drodzy Uczniowie

Życzymy Wam, Pierwszoklasiści,

ścian kolorowych i ławek zdrowych.

Życzymy, by sukcesy gościły w zeszytach i dzienniczku

u wszystkich dzieci bez wyjątku od poniedziałku, aż do piątku.

Długopisy, wszystkie pióra

niechaj piszą mądrze, ładnie

i niech skrzypią tak, jak żuraw

kiedy błąd się gdzieś zakradnie.

Promień słońca niech ukradkiem

Wejdzie w każdy szkolny zeszyt,

bo kto taką ma zakładkę,

tego każda lekcja cieszy.

Życzymy zabaw z kolegami i kolegów do zabawy,

no bo bez nich, wiecie sami, nawet cyrk jest mniej ciekawy.

A ponadto żadnego błędu w zeszycie,

samych radości z czytania.

Wiele książek pięknych, nowych

i audycji kolorowych.

Dla każdego słońca wiele cały tydzień i w niedzielę.

Żeby wszystkim dobrze było zawsze z Wami.

Tego życzymy Wam i Waszej Pani.

Rada Rodziców przy SP nr 3 w Nidzicy