Trójka i Przyjaciele wspierają Antosia

26.06.2021 22:50
        .

Na początek wakacji mamy dla Was cudowną wiadomość Kochani - z olbrzymim zaangażowaniem naszej „Trójkowej Społeczności i jej Przyjaciół” mały Antoś ma już na koncie całą niezbędną do przeprowadzenia operacji rączek kwotę.

Jeszcze nie tak dawno Lence Mazur, a dziś Antosiowi - zawsze POMAGAMY, uwalniając przy tym wulkan naszej wyobraźni i przy okazji wspaniale się bawiąc.

Dziękujemy wszystkim, którzy razem z nami budowali to przedsięwzięcie, DZIĘKUJEMY wszystkim, za wyciągniętą w stronę chłopca pomocną dłoń.

„Trójka i Przyjaciele”

Dzień Dziecka - Wspieramy Antosia !

31.05.2021 19:21
        To już jutro - Dzień Dziecka !!!

Uczyńmy wszystko, aby to ukochane przez Was święto stało się niezapomnianym również dla Antosia, bo to z Nim w sercu będziemy jutro świętować.

Czeka na Was moc atrakcji ! Zabierzcie ze sobą dobry humor i "drobne" do puszek - wspomóżmy chłopca w walce o sprawne rączki.

Tekst: Jacek Maculewicz

Grafika: Joanna Sątowska, Karol Rudziński

„Góra Grosza dla Antosia”

30.04.2021 21:11
        POMÓŻMY CHŁOPCU SIĘGNĄĆ MARZEŃ - razem możemy przecież tak wiele.

„Trójka” i Przyjaciele meldują, że mamy już pierwsze 1000 zł w ramach akcji „Góra Grosza dla Antosia”.  Udało się je zebrać razem z  panią Kasią Jaguszewską, panią Kasią Mazur – dzielnymi babciami Lenki, które niedawno walczyły o zdrowie ukochanej wnuczki, a dziś pomagają Antosiowi Prusikowi. Ta misja musi się udać, bo jest z nami również pani Kasia Kwiatkowska oraz pani Marta Mojsiewicz, które też dzielnie pomagały Lence, a dziś wspierają całym sercem Antosia. Nasz pierwszy tysiąc to również zasługa Przedszkola Niepublicznego Nutka w Olsztynie, OHP w Nidzicy oraz Świetlicy Turówko.

Wszystkim  DZIĘKUJEMY w imieniu Rodziców chłopca.

Zachęcamy do pomagania Antosiowi grosikami, z którymi my już wiemy, jak sobie poradzić - wystarczy je do nas przynieść. Pomagać chłopcu można również poprzez wpłaty na konto Nidzickiego Funduszy Lokalnego:

96 8834 0009 2001 0000 5005 0008

z dopiskiem „Antoś Prusik – darowizna”

Licytacje - Zagraj z Leną dla Antosia

w Szkole Podstawowej nr 3 koordynuje: Jacek Maculewicz

• Pomagamy Antosiowi Prusikowi

29.04.2021 19:58

W marcu, w naszym głównym holu zgromadziliśmy wykonane własnoręcznie przez naszych uczniów ozdoby na organizowany przez naszą szkołę od kilku lat Powiatowy Konkurs Wielkanocny. Ozdoby po rozstrzygnięciu konkursu przekazaliśmy do Parafii Miłosierdzia Bożego w Nidzicy na „Kiermasz dla Antosia”.

Ponieważ jednak mamy już „wydeptaną ścieżkę” do banku i dysponujemy ogromnym doświadczeniem w kwestii „góry grosza” ZAPRASZAMY do włączenia się do akcji - teraz zbieramy GROSZE dla Antosia !

Wszystkich, którzy razem z Lenką Mazur poznali smak i radość pomagania zapraszamy do włączenia się do akcji.

„Góra Grosza dla Lenki”

16.11.2021 22:43
        Galeria zdjęć -> TUTAJ

Mimo nieobecności dzieci w szkole ruszyliśmy pełną parą z akcją „Góra Grosza dla Lenki”.

Dzięki WAM akcja przybrała ogromną skalę. Strumień grosików płynął nieprzerwanie.  Z pomocą bardzo wielu ludzi o dobrych sercach udało się zebrać ponad 9 tysięcy złotych. W lutym, wspólnie z Radą Rodziców przy SP nr 3 otworzyliśmy LICYTACJE DLA LENKI. Szczegółowe informacje o przebiegu naszych aukcji mogliście obserwować na profilu naszej szkoły na facebooku - https://www.facebook.com/trojkanidzica

Przekazana malutkiej Lence przez naszą szkołę pomoc sięgnęła 19.000 zł..

„Trójka” dziękuje wszystkim Przyjaciołom za wsparcie naszych akcji na każdym ich etapie. Jak wszyscy zapewne wiecie – UDAŁO SIĘ zebrać pieniążki dla Lenki na najdroższy lek świata. A to wszystko dzięki ludziom dobrej woli.

Warto pomagać !

Koordynator - Jacek Maculewicz