• Paula Skurczyńska laureatką drugiego miejsca w kraju w Wielkim Teście Edukacyjnym !

• 29.04.2021 12:46
        • Serdecznie gratulujemy Pauli Skurczyńskiej – ucz. kl. 6 c II miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Literackim pod nazwą: Wielki Test Edukacyjny - ,,ŚWIAT I JA”.

Tegoroczna edycja konkursu przebiegała pod hasłem: „Dziwny Rok”. Wszyscy zgodnie stwierdzamy, że rok 2020 był najdziwniejszym ze wszystkich w XXI wieku, gdyż nasze życie codzienne, relacje z innymi ludźmi, sposób spędzania wolnego czasu oraz możliwości rozwoju bardzo się zmieniły.

W konkursowej pracy literackiej należało uwzględnić odpowiedzi na pytania:

W jaki sposób ten rok wpłynął na Ciebie, Twoich bliskich i czy był to czas stracony, czy raczej czas większych możliwości ?

Jak wyglądało życie Twoje i innych w tym nietypowym okresie ?

Temat ten zaintrygował również uczennice z klasy 6 c: Klaudię Maks, Olgę Ciężką, Marysię Malinowską, Natalkę Zakrzewską, Olgę Pietrowicz i Amelkę Adamowicz, które także napisały znakomite prace konkursowe wysoko ocenione przez Jury Wielkiego Testu Edukacyjnego, co zaowocowało słowami uznania dla naszej szkoły za bardzo dobry wynik w kraju.

Organizatorzy docenili zaangażowanie nauczycieli – Eli Skwarskiej, Joli Skwarskiej i Asi Sątowskiej - przy przeprowadzeniu eliminacji szkolnych konkursu.

Dziękując za wspieranie talentów naszych uczniów,

GRATULUJEMY Paniom oraz ich Podopiecznym !

Dyrekcja: Barbara Biedrzycka – Falba i Marzena Świderska