• UBEZPIECZENIE UCZNIÓW

• Razem z naszą Radą Rodziców przy SP3 w Nidzicy prezentujemy Wam najlepszy w ocenie Rady wariant ubezpieczenia, wybrany na lata 2023/2024 i 2024/2025 dla naszych uczniów.

Kwota ubezpieczenia na rok to 53 zł od dziecka.

Ubezpieczenie nie jest obowiązkowe- każdy rodzic decyzję podejmuje sam. Jeżeli zdecydujecie się Państwo na to ubezpieczenie wpłat należy dokonywać do 10 października na konto Rady Rodziców podając w tytule dane dziecka, klasę oraz dopisek ubezpieczenie.

• Likwidacja szkód osobowych (informacja dla rodziców)

W przeważającej większości prawidłowo zgłoszonych szkód czas ich likwidacji nie przekracza 14 dni.
        W przypadku najprostszych przypadków czas ten skraca się nawet do 24-48 godzin od ich zgłoszenia.
        Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji we wszystkich kwestiach związanych ze zgłoszeniem i likwidacją szkody.

W trosce o jakość obsługi likwidacji szkód prosimy, aby przed rozpoczęciem zgłaszania szkody przygotować wymienione poniżej dokumenty:

* PESEL osoby ubezpieczonej i zgłaszającej, uprawnionej do otrzymywania informacji w sprawie zgłoszonej szkody

* dane teleadresowe

* numer rachunku bankowego, na który nastąpi wypłata ewentualnego odszkodowania

* skany pełnej dokumentacji z powypadkowego leczenia ubezpieczonego (tj. od momentu udzielenia pierwszej pomocy medycznej do zakończenia leczenia)

* dokładne okoliczności powstania szkody (w tym data i miejsce zaistnienia szkody)

* oryginały rachunków/faktur wystawionych imiennie na ubezpieczonego (w przypadku ubiegania się o zwrot kosztów powypadkowego leczenia).

Prosimy o wpisanie we wniosku o wypłatę świadczenia pełnych informacji dotyczących zgłaszanej szkody.

Szkoła wypełnia jedynie ostatnią część wniosku, gdzie wpisuje JEDYNIE nr polisy oraz imię i nazwisko dziecka szkoły i przekazuje oświadczenie wraz z resztą wniosku rodzicowi ubezpieczonego dziecka.

Sposoby zgłoszenia szkody:

1. Zeskanowane dokumenty (lub zdjęcia dokumentów) można wysłać na skrzynkę mailową:

interrisk.szkody@vigekspert.pl

2.  Pocztą tradycyjną na adres:

InterRisk TU S.A., Przegroda Pocztowa 3334, 40-610 Katowice

3.  Zgłoszenie telefoniczne na nr tel. 22 212 20 12 lub 22 575 25 25

4.  Zgłoszenie internetowe (najszybszy sposób) pod adresem internetowym:

(przed przystąpieniem do wypełnienia formularza proszę przygotować nr polisy szkolnej)

Opiekunem Państwa placówki jest Pan Dariusz Zaborowski tel. 883 952 595

• Dokumenty