• Ogólnopolska zbiórka żywności pod hasłem: Tak. POMAGAM !

• 19.11.2021 10:18
        • Galeria zdjęć ->TUTAJ

•       W dniach 25 - 26 września 2020 r. wolontariusze Szkolnego Koła Caritas pod opieką Pani Bogumiły Ruś uczestniczyli w ogólnopolskiej zbiórce żywności pod hasłem: Tak. POMAGAM !. Dzięki uprzejmości Pana Kołakowskiego nasi uczniowie zbierali żywność w sklepach „Młyn” i „Livio”. Paczki żywnościowe będą przekazane dla osób potrzebujących.

Młodzież naszej szkoły aktywnie włączyła się również do akcji pomocy Lence Mazur i podczas zbiórki żywności zbierała do puszek pieniądze na lek dla Dziewczynki. Dzięki Państwa szczodrości przekażemy Malutkiej kolejne 923,00 zł + 50 Euro.

Pamiętajcie o plastikowych NAKRĘTKACH, których kilka worków stoi już na parterze naszej szkoły. Zbieramy pieniążki i zbieramy nakrętki.

GORĄCO DZIĘKUJEMY

Wszystkim, którzy wsparli naszą akcję !