• Drodzy Rodzice, Babcie, Dziadkowie !

• 30.09.2020 19:57
        • TRÓJKA przygotowuje się do kiermaszu „DARY JESIENI DLA LENKI”.

•       Jeżeli macie sadzonki kwiatów, cebulki, rozsady, czy też dynie, cukinie, konfitury w słoikach lub inne dobrodziejstwa jesieni to zapraszamy do udziału w akcji.

Na profilu fb  Rady Rodziców przy SP3,  możecie napisać w komentarzu (pod postem informującym o akcji), jakie produkty chcielibyście przeznaczyć na kiermasz. Możecie również zgłosić „dary jesieni” organizatorom: pani Ani Borkowskiej, pani Marzenie Świderskiej lub panu Jackowi Maculewiczowi. Zostanie sporządzona lista produktów i gdy skończy się w Nidzicy „strefa żółta”, poinformujemy Was o terminie kiermaszu, na którym będzie można sprzedać/nabyć Dary Jesieni.

Pieniądze z kiermaszu przekażemy Lence Mazur na walkę o ZDROWIE.

Czekamy z niecierpliwością i zachęcamy do wzięcia udziału w kiermaszu !