• Trzeci transport kasztanów dla Lenki

• 26.10.2020 21:05
        • Kochani !
        • Nie macie już okazji obserwować przedsięwzięcia, więc tym bardziej MELDUJEMY, że kasztany w naszych szkolnych pomieszczeniach mnożą się tak cudownie, jak cudownie mnoży się chęć pomagania malutkiej Lence Mazur.

Do grona „cudownie pomagających” dołączyła Pani Alicja Hołubowicz, która zaraziła pomysłem RODZINNEGO KASZTANOBRANIA szkoły z gminy Kozłowo. Z ich pomocą przekazaliśmy do punktu odbioru ok. 2 TONY kasztanów (o wartość mniej więcej 1400,00 zł) - ta partia posłuży do produkcji leków, bo pojechała do firmy farmaceutycznej.

Dziękujemy zatem Pani Alicji, ale również szkołom, które dołączyły do naszej akcji: Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Zaborowie, Zespołowi Szkolno – Przedszkolnemu w Kozłowie, Szkole Podstawowej im. Króla Władysława Jagiełły w Rogożu, Szkole Podstawowej im ks. Jana Twardowskiego w Szkotowie.

Panu Przemysławowi Isko gorąco dziękujemy za użyczenie samochodu oraz czas poświęcony nam, by kasztany przetransportować z gminy Kozłowo. Takie cudowne akcje upewniają nas w przekonaniu, że razem damy radę, bo możemy naprawdę dużo.

Jacek Maculewicz – koordynator  przedsięwzięcia