• Podsumowanie akcji RODZINNE KASZTANOBRANIE

• 26.11.2020 23:13
        • Kończymy oficjalnie naszą zbiórkę kasztanów, których ostatnia, piąta tona pojechała do koła myśliwskiego Knieja. Tym razem za sprzedaż kasztanów uzyskaliśmy 1800 zł. Jeśli do tej kwoty dodamy kasztany przekazane do Szkoły Podstawowej nr 2 w Nidzicy okaże się, że w akcji Rodzinne KASZTANOBRANIE przekazaliśmy Lence kwotę ok. 3200 zł i to nasz wspólny, olbrzymi sukces.

Wszystkim, którzy dołączyli do akcji SERDECZNIE DZIĘKUJEMY, tym razem zwracając się szczególnie do Publicznego Przedszkola Bajka w Jarotach, którego nauczyciele w ostatniej chwili przyjechali do nas dwoma osobowymi samochodami pełnymi worków z kasztanami.

To wielka radość czuć, że nie tylko Lenka gra przeciwko SMA, że z Lenką gra cała jej wielka drużyna, której my - społeczność i Sympatycy Szkoły Podstawowej nr 3 w Nidzicy jesteśmy dumnymi członkami.

Nasza akcja pomocy Lence Mazur TRWA.

Zachęcamy do przeczytania artykułu w Gazecie Nidzickiej i zapoznania się ze skalą podjętych w naszej szkole przedsięwzięć.

Gazeta Nidzicka:  6600 zł dla Leny Mazur od uczniów Trójki

Jacek Maculewicz- koordynator akcji