• Mikołajki – pomagamy Lence Mazur

• 19.11.2021 10:12
        • Galeria zdjęć -> TUTAJ
        • W tym roku Mikołaj w naszej szkole pamiętał również o malutkiej Lence Mazur, dla której szkolna społeczność od początku stara się pomagać z całych sił. Dlatego nasi najmłodsi wychowankowie postanowili w Mikołajki również Lence podarować uśmiech. Do akcji włączyli się również ich pracujący w domach koledzy i koleżanki oraz nasi nauczyciele, którzy w Kiermaszu Darów Jesieni dla Lenki (pomysł Pani Anny Borkowskiej ) również wspomogli zbiórkę dla Lenki. I właśnie tak połączonymi siłami udało nam się zebrać kwotę 1220,00 zł, którą już przekazaliśmy Lence przez jej Babcię.

Od początku „Trójka” gra w drużynie Lenki i dzięki Wam Wszystkim ogólna kwota naszej pomocy wzrosła już do 7820,00 zł.

Cudownie jest dostawać prezenty, ale równie cudownie jest nimi obdarowywać. Dlatego w mikołajkowym tygodniu każdy z nas chciał zostać Świętym Mikołajem

Jacek Maculewicz - szkolny koordynator akcji