• „Góra Grosza dla Lenki”

• 16.11.2021 22:43
        • Galeria zdjęć -> TUTAJ
        • Mimo nieobecności dzieci w szkole ruszyliśmy pełną parą z akcją „Góra Grosza dla Lenki”.

Dzięki WAM akcja przybrała ogromną skalę. Strumień grosików płynął nieprzerwanie.  Z pomocą bardzo wielu ludzi o dobrych sercach udało się zebrać ponad 9 tysięcy złotych. W lutym, wspólnie z Radą Rodziców przy SP nr 3 otworzyliśmy LICYTACJE DLA LENKI. Szczegółowe informacje o przebiegu naszych aukcji mogliście obserwować na profilu naszej szkoły na facebooku - https://www.facebook.com/trojkanidzica

Przekazana malutkiej Lence przez naszą szkołę pomoc sięgnęła 19.000 zł..

„Trójka” dziękuje wszystkim Przyjaciołom za wsparcie naszych akcji na każdym ich etapie. Jak wszyscy zapewne wiecie – UDAŁO SIĘ zebrać pieniążki dla Lenki na najdroższy lek świata. A to wszystko dzięki ludziom dobrej woli.

Warto pomagać !

Koordynator - Jacek Maculewicz