• Udany debiut uczniów ,,Trójki" w XLIII Finale Krajowym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

• 21.06.2022 23:39
        • Galeria zdjęć -> TUTAJ
        • Uczniowie TRÓJKI Nidzica – grupa młodsza, reprezentowali województwo warmińsko-mazurskie w XLIII Finale Krajowym Ogólnopolskiego Turnieju BRD, który odbył się w dniach 6 - 7 czerwca 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 12 im. Zygmunta Glogera w Białymstoku.

Finał Krajowy rozgrywany był tradycyjnie w czterech konkurencjach. Były to: jazda po rowerowym torze przeszkód, udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej, jazda w miasteczku ruchu drogowego oraz rozwiązywanie testów ze znajomości przepisów ruchu drogowego i skrzyżowań.

Nasi uczniowie w składzie: Alicja Witkowska, Zuzanna Polinkiewicz, Dawid Korpal i Piotr Fydrych wypadli bardzo dobrze w tak doborowej stawce zawodników zajmując w kategorii młodszej VI miejsce drużynowo.

W klasyfikacji indywidualnej wysokie VI miejsce zajął Piotr Fydrych.

Warto jeszcze raz podkreślić, że zawody rozgrywane były na wysokim - ogólnopolskim poziomie, a dla naszych zawodników był to debiut w zawodach o randze ogólnopolskiej. Rywalizacja była zacięta i trwała do samego końca, a o ostatecznych rozstrzygnięciach decydowały pojedyncze punkty.

Opiekun drużyny: Jacek Gnidziński