• Finał Województwa w piłce nożnej

• 17.10.2022 17:12
        • Galeria zdjęć ->TUTAJ

Nasza drużyna 12.10.2022 r .reprezentowała szkołę podczas odbywającego się FINAŁU WOJEWÓDZTWA w piłce nożnej, organizowanego przez W-M SZS.
          W turnieju „Moje Boisko Orlik 2012” – edycja 2022 wzięło udział 6 drużyn. Rywalizacja była zacięta, a nasi zawodnicy pokazali podczas meczów charakter, ambicję oraz wolę walki o każdy metr boiska. Tak jest, że raz się wygrywa, raz remisuje, a czasem trzeba pomimo zaangażowania przełknąć gorycz porażki. To kolejne cenne doświadczenie, które pokazuje, że jeszcze trzeba popracować, by osiągnąć wyższy cel!
          Najważniejsze, że nasza drużyna te cele ma i nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa …
          Czekamy na kolejne potyczki z rywalami, by znów móc sprawdzić swoje umiejętności!
          Szkolną drużynę reprezentowali: Piotr Fydrych, Filip Sikorski, Karol Nowakowski, Krzysztof Jastrzębowski, Alan Gagat, Kaja Kowalska, Sebastian Szczepkowski, Alan Drządzewski, Michał Klarewicz, Szymon Szczepański, Konrad Wiatrowski, Adrian Pijewski.
          Najlepszym zawodnikiem drużyny została: KAJA KOWALSKA.
          Już w najbliższy czwartek 20.10.2022 r. nasza reprezentacja weźmie udział w kolejnych rozgrywkach na które serdecznie wszystkich zapraszamy do SZKOŁY PODSTAWOWEJ nr 1 w Nidzicy.