• WOŚP- ubiegłoroczny rekord pobity!

• 05.02.2023 12:29
        • Dzielimy się z Wami radością, która jest efektem naszych wspólnych działań w ramach WOŚP - jest to radość, która towarzyszyła nam przez całe 4 tygodnie budowania tego wspólnego sukcesu.

Tę radość czuliśmy w sercach z każdą wrzuconą przez Was do puszki WOŚP złotówką, gdy w TRÓJCE organizowaliśmy kiermasze ciast, czy nasz "Kiermasz Rozmaitości". Radość ta rosła również razem z każdą kwotą, która napływała do naszej eSkarbonki z licytacji gadżetów i smakołyków podarowanych przez naszych Rodziców, Przyjaciół i Nauczycieli na aukcje zorganizowane przez naszą Radę Rodziców przy SP3 w Nidzicy- emocje towarzyszące licytacjom niejednokrotnie były nie do opisania.

I to właśnie tak zbudowaliśmy kwotę, o której niejeden marzył, choć bał się powiedzieć. Dziękujemy wszystkim za każdą złotówkę w puszce WOŚP, do której zbierała Olga Ciężka oraz za przyłączenie się do orkiestrowych licytacji. Dzięki Przyjaciołom TRÓJKI Nidzica znów zbudowaliśmy razem spektakularny rekord, zbudowaliśmy coś wielkiego - coś, z czego wszyscy możemy być dumni, a cząstką tego sukcesu jest KAŻDY Z NAS.

SZTAB WOŚP przy TRÓJCE Nidzica:

Agnieszka Siedlecka-Ciężka Jacek Maculewicz

#WOŚP SZTAB WOŚP Nidzica