• Zajęcia Szkolnego Koła Informatycznego

• 11.01.2023 17:11
        • Galeria zdjęć->TUTAJ

W ramach programu Laboratoria Przyszłości uczymy się elektroniki oraz procesu lutowania za pomocą profesjonalnej lutownicy, ale nie tylko …
          Nasi młodzi informatycy podczas zajęć SZKOLNEGO KOŁA INFORMATYCZNEGO rozwijali swoje umiejętności podczas praktycznych zajęć warsztatowych. Nie tylko lutowali, ale też podejmowali ze sobą rozmowy, wymieniając doświadczenia na temat komputerów. Uczniowie z zaangażowaniem montowali na płycie głównej elementy tj. procesor, radiator wraz z wentylatorem, kartę graficzną, czy pamięć RAM.
          Bardzo cieszymy się, że mamy tak zdolną i wszechstronną młodzież, która podejmuje różne wyzwania! Słysząc słowa jednego z uczniów „Proszę Pana my mamy lutownicę w domu, także to dla nas pestka, a za chwilę …ale takiej to MY nie mamy"... i tu WIELKA RADOŚĆ”.
          Wszystkim się podobało i na pewno jeszcze nie raz wykorzystamy lutownicę na zajęciaciach! Super, że Nasi podopieczni mogą poszerzać swoje horyzonty na profesjonalnym sprzęcie.
          Opiekun: Karol Rudziński.