• Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

• Spotykamy się 02 września /poniedziałek/ o godz. 9.00 na naszym MIASTECZKU RUCHU DROGOWEGO.

ZAPRASZAMY naszych Uczniów, Sympatyków oraz szczególnie nasze PRZEDSZKOLAKI z Rodzicami lub Bliskimi.

Do zobaczenia.

• Uwaga ! Bardzo ważna informacja dotycząca posiłków wydawanych w SP nr 3 w roku szkolnym 2024/2025

• Posiłki będą wydawane w stołówce szkolnej od dnia 5 września 2024 r.

W celu korzystania z posiłków od dnia 5 września należy złożyć pisemną deklarację najpóźniej do dnia 3 września 2024 r. do godz. 13.00.

Ważne !

Wypełnioną i podpisaną deklarację należy dostarczyć do nauczycieli świetlicy

(I piętro).

Druki deklaracji zapisu na obiady znajdują się w świetlicy szkolnej oraz na stronie internetowej szkoły w zakładce -> Stołówka szkolna.

W klasach 1-3 druki będzie można pobrać u wychowawców klas w dniu rozpoczęcia roku szkolnego.

Osoby, które złożą deklarację na obiady po 3 września 2024 r., będą uprawnione do korzystania z posiłków od najbliższego poniedziałku od dnia złożenia deklaracji (jeśli poniedziałek jest dniem wolnym, korzystanie z posiłków rozpoczyna się od kolejnego dnia roboczego).

Szczegółowe informacje dotyczące płatności za posiłki, odpisów, rezygnacji itp. znajdują się na stronie internetowej szkoły w zakładce -> Stołówka szkolna.

• Obóz sportowo-rekreacyjny Jantar 2024 - dzień szósty i siódmy

• Dzień 6 i 7 odwiedziliśmy tutejsze Mini ZOO. Dokarmianie zwierząt sprawiło nam wiele radości jak również jazda na gokartach. Ostatnie kąpiele, wspólne zabawy, kupowanie pamiątek, lody. Podsumowanie pobytu, wręczenie nagród, grill, dyskoteka i zielona noc. Ze smutkiem żegnamy Jantar i ośrodek Wiking. Do zobaczenia za rok!!!

Dorota Malinowska, Agnieszka Gnidzińska, Paweł Jankowski, Jacek Gnidziński, Kazimierz Wrotek.

• Obóz sportowo-rekreacyjny Jantar 2024 - dzień czwarty i piąty

• Jak co dzień zaczęliśmy poranną przebieżką, a następnie korzystając z pięknej pogody zażywaliśmy słonecznych i morskich kąpieli (temp. wody 22*). Popołudnie spędziliśmy w atmosferze sportowej rywalizacji startując w różnych konkurencjach. Na zakończenie dnia właściciele ośrodka sprawili wszystkim miłą niespodziankę organizując dyskotekę dla wszystkich uczestników ośrodka Wiking.

• Obóz sportowo-rekreacyjny Jantar 2024 - dzień trzeci

• Kolejny dzień naszego obozu obfitował w emocję, przezwyciężania swoich słabości w parku linowym. Kąpiel w hotelowym basenie pozwoliła się schronić przed parzącymi promieniami słońca i jednocześnie dobrze bawić. Odwiedziliśmy pobliskie stragany i budkę z najlepszymi lodami. A wieczorem seans filmowy, który wprowadził nas w magiczne technologie i sprzeczne przekonania.

• Obóz sportowo-rekreacyjny Jantar 2024 - dzień drugi

• Dzień zaczęliśmy od porannego rozruchu w pobliskim lasku. Zaraz po śniadaniu udaliśmy się do Krynicy, aby tam odbyć rejs statkiem "Krystyna" po Mierzei Wiślanej przeżyliśmy, również dreszczyk emocji w tamtejszym lunaparku. Po południu zażywaliśmy ciepłych i zimnych kąpieli na jantarskiej plaży, a po kolacji gry i zabawy zespołowe.

Bawimy się cudownie i POZDRAWIAMY stęsknionych rodziców.

• Wakacyjny dyżur w oddziale przedszkolnym - tydzień trzeci

• Trzeci tydzień naszego dyżuru wakacyjnego za nami! Mamy nadzieję, że dzieciaczki powierzone pod nasze skrzydła miło spędziły z nami czas i będą z radością i entuzjazmem wspominać pobyt w naszych szkolnych prograch . W tym tygodniu m.in.: puszczaliśmy własnoręcznie wykonane latawce, doprowadziliśmy do erupcji naszego glinianego wulkanu, zorganizowaliśmy karaoke pt. "Od Przedszkola do Opola", eksperymentowaliśmy z wodą, byliśmy na seansie w kinie Wenus, ale przede wszystkim cieszyliśmy się piękną pogodą i czasu spędzonego z rówieśnikami. Życzymy wszystkim udanych wakacji!

• 80. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

• "W czasie największej próby, w czasie okupacji niemieckiej i sowieckiej wiedzieli, że nie trzeba zadawać pytań po co, dlaczego ... Wiedzieli po prostu, że trzeba poświęcić się, aby następne pokolenia mogły żyć w wolności i że ich poświęcenie będzie służyło wspólnocie, jaką jest naród - naród ludzi wolnych, godnych, szanujących niepodległość ponad wszystko "...

63 dni walki o wolną Warszawę, wolną Polskę.

1 sierpnia 2024.

80. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego.

• ul. 1 Maja 42, 13-100 Nidzica