Pożegnanie ósmoklasistów

19.11.2021 10:45
      Galeria zdjęć -> TUTAJ

Szkoła to nie tylko budynek, ławki, krzesła, tablice. Szkoła to przede wszystkim nauczyciele i Wy - uczniowie - Wy, którzy tworzycie niepowtarzalny klimat szkoły.

Każdy z Was współtworzył naszą szkołę i sprawiał, że jest ona właśnie taka, a nie inna. Każdy z Was pozostawia tu kawałek siebie, ale również każdy - cząstkę tej szkoły - zabierze ze sobą - na całe życie. Kochani, pozostawiacie po sobie tylko dobre wspomnienia.

Wycieczka klasy 1 B do Olsztyna

19.11.2021 10:45
      Galeria zdjęć -> TUTAJ

Uczniowie z klasy I B lato przywitali wspaniałą zabawą w Warmiolandii Mieście Dzieci w Olsztynie. W pięknej sali zabaw korzystały z licznych atrakcji. Jedną z atrakcji były warsztaty chemiczne, podczas których Maluchy wykonywały różne doświadczenia.

Ten dzień dzieci spędziły aktywnie, na sportowo, z odrobiną ciekawostek z dziedziny nauki. Uczestnicy wycieczki zadowoleni, w radosnej atmosferze, z apetytem na kolejne wycieczki wrócili do Nidzicy.

Wychowawcy: Agnieszka Gnidzińska, Joanna Czeszejko

Zajęcia terapeutyczne w klasie 5 a i 7 b z pedagogiem Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Nidzicy

24.06.2021 06:47
      .

Eliminowanie lęku przed brakiem akceptacji rówieśniczej, jak budować na nowo relacje interpersonalne, jak pozbyć się poczucia zagrożenia po powrocie ze zdalnego nauczania, jak radzić sobie ze stanami emocjonalnymi powstałymi na skutek izolacji społecznej, to tylko kilka tematów poruszonych na  zajęciach terapeutycznych  w klasach 5 a i  7 b, prowadzonych  przez panią Martę Bonalską – pracownika  Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Nidzicy .

Koordynator  Joanna Czeszejko

Dzień Taty – klasa 1 b

23.06.2021 21:21

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku:

Tato, Tato, UWAGA - dziś święto Twoje

przyjmij więc proszę życzenia moje.

Życzę Ci zdrówka i radości,

wiele szczęścia oraz miłości.

I jeszcze od siebie specjalnie Ci życzę

tyle dumy ze mnie, że aż nie policzę...

Z okazji Dnia Taty najserdeczniejsze życzenia wszystkiego, co najlepsze składają uczniowie klasy 1 b z Wychowawczynią P. Agnieszką Gnidzińską.

Powitanie lata – oddziały przedszkolne na pikniku

19.11.2021 10:46
      Galeria zdjęć -> TUTAJ

Czując powiew wakacji, dzieci z oddziałów przedszkolnych spędziły pierwszy dzień lata uczestnicząc w pikniku na boisku szkolnym. Wielką radość sprawił dzieciom upominek - piłki od Taty Antosia oraz pizza, lody i soczki ufundowane przez rodziców. Na pikniku było kolorowo od kocyków, piłek, zabawek, a słoneczną pogodę dodatkowo „ocieplały” roześmiane, radosne buzie naszych milusińskich.

Ewa Szechińska, Urszula Sobuń, Joanna Tyberska