Ogólnopolska zbiórka żywności

28.01.2024 17:39
        Galeria zdjęć->TUTAJ

Kolejna ogólnopolska zbiórka żywności za nami. Młodzież z klas 6 i 7 zbierała 9-10 grudnia żywność w sklepie Biedronka. Akcję zorganizowaliśmy pod patronatem Caritas, a udział wzięła młodzież z naszego szkolnego koła. Zebraliśmy 111 kg żywności za co bardzo bardzo dziękujemy. 20 paczek zostanie przekazanych potrzebującym.

Andrzejkowy kiermasz ciast dla Andrzeja - podsumowanie

06.12.2023 08:38

Galeria zdjęć->TUTAJ

Dzisiaj chcielibyśmy podziękować tym Wszystkim, którzy mają w sobie piękno czynienia dobra i pomogli nam przeprowadzić zbiórkę pieniędzy na rehabilitację Pana Andrzeja Zakrzewskiego.

Z pomocą i wsparciem naszych trójkowych Rodziców i klas 4b oraz 5a przeprowadziliśmy 2 kiermasze ciast, z których dochód w kwocie 1.116 zł został w andrzejkowe popołudnie wpłacony na pomocowe konto Pana Andrzeja.

Po raz kolejny pokazaliśmy, że jesteśmy razem, wspólnie ucząc nasze dzieci czynić DOBRO i pokazując im jak małymi gestami można czerpać radość z pomocy drugiemu człowiekowi.

Drogi Panie Andrzeju. Zgodnie z obietnicą przekazaliśmy Panu andrzejkowy prezent i życzymy dużo siły oraz wytrwałości na drodze powrotu do zdrowia.

Razem z klasami 4b i 5a ich Wychowawczynie:

Beata Zgorzelska i Dorota Malinowska.

Koordynowali: Bogumiła Ruśi Jacek Maculewicz.

Pomożesz ANDRZEJOWI - licytacje charytatywne

Świąteczna paczka dla psiaczka

01.12.2023 11:51

Po raz szósty Trójka działa w ramach akcji, pt. Świąteczna paczka dla psiaczka.

Bożonarodzeniowa atmosfera w zeszłym roku cudownie wpłynęła na trójkową społeczność, gdyż padł rekord! Zebraliśmy pół tony karmy!!!

Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i przyjaciół szkoły do wsparcia bezdomniaków w schronisku Podaj Łapę w Tatarach.

Gorąco zachęcamy do przyniesienia karmy, koców, zabawek oraz środków czystości.

Dary serca prosimy składać u Pań: Eweliny Łukasik i Beaty Rudzińskiej w sali nr 29 lub u wychowawców klas do 15 grudnia.

W imieniu psich serduszek:

Beata Rudzińska i Ewelina Łukasik.

Andrzejkowy kiermasz ciast dla Andrzeja

27.11.2023 18:04

Miło jest nam podzielić się z Wami informacją, że Andrzej, na którego rehabilitację z zaangażowaniem zbieraliśmy i ciągle zbieramy pieniążki, nie tylko wygrał walkę o życie, ale z każdym dniem stawia - dosłownie i w przenośni - kolejne i już coraz większe kroki na drodze powrotu do zdrowia.

Wkrótce Andrzejki, więc nasza szkoła przygotowuje dla Pana andrzejkowy prezent- w przyszłą środę - 29 listopada -odbędzie się w naszej szkole ANDRZEJKOWY KIERMASZ CIAST DLA... Andrzeja- razem będziemy chcieli pomóc mu postawić kolejny krok ku zdrowiu.

Pozdrawiamy Panie Andrzeju a chętnych, by pomóc, zapraszamy w środę na kiermasz ciast...

Pomożesz ANDRZEJOWI - licytacje charytatywne

Podsumowanie kasztanobrania

27.11.2023 17:47

Pamiętacie zapewne, że 2 październikowe tygodnie stały w naszej TRÓJCE pod znakiem KASZTANOBRANIA.

Naszym celem było zebranie 2,5 tony kasztanów - podjęliśmy to wyzwanie razem ze Szkoła Podstawowa nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy oraz Szkoła Podstawowa im. Króla Władysława Jagiełły w Rogożu i RAZEM DALIŚMY RADĘ .

Udało się to dzięki zaangażowaniu uczniów, przedszkolaków i rodziców nidzickiej Dwójki, szkoły w Rogożu oraz naszej TRÓJKI. Dziękujemy mamom, tatusiom, babciom, dziadziusiom za wspólny kasztanowe spacery i zaangażowanie się w akcję. Zebrane kasztany zostały już przekazane odbiorcy, a otrzymane środki zasiliły konto pomocowe Antosia, przedszkolaka SP nr 2.

Razem przekazaliśmy chłopcu 1.600 zł i te pieniążki pomogą mu wracać do zdrowia. DUŻO, DUŻO ZDRÓWKA, Antosiu.

W TRÓJCE akcję koordynowali:

Asia Sątowska oraz Jacek Maculewicz.