Mikołajkowa zabawa w hali MOSiR

13.12.2023 08:28
      Galeria zdjęć->TUTAJ

10 grudnia w hali MOSiR w Nidzicy odbyła się mikołajkowa impreza pod znakiem dobrej zabawy i czasu spędzonego z rodziną. TRÓJKA z tej okazji przygotowała atrakcje sportowe dla dzieciaków, dzięki którym ten czas był bardzo aktywny i z nutką sportowej rywalizacji. Dziękujemy za wspólną zabawę !

Turniej koszykówki dziewcząt w Działdowie

07.12.2023 08:22

Galeria zdjęć->TUTAJ

4 grudnia uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 3 wzięły udział w turnieju koszykówki w Działdowie. Reprezentacja dziewcząt z klasy 8,7b i 6b rozegrała 3 mecze. Rywalizując z koszykarkami z Działdowa oraz z dwoma olsztyńskimi zespołami zawodniczki "trójki" dzielnie walczyły na boisku o każdą piłkę. Mecze wyzwoliły wiele emocji, a napięcie utrzymywało się do końca każdego że spotkań.

Na koniec turnieju wśród wyróżnionych zawodniczek znalazły się Klaudia Toszka oraz Zuzia Marcjanik.

Skład drużyny: A.Kowalik, J.Sikorska, M.Grudzińska, Z.Marcjanik, A.Zakrzewska, A.Witkowska, M.Michalska, K.Toszka, J.Toszka, W.Słabuszewska, D.Janiszewska, M.Lasek oraz N.Owsianka.

Opiekunami býli: D.Malinowska i A.Ruś.

Wieloboje sprawnościowe dla dzieci

19.11.2023 13:03
      Galeria zdjęć->TUTAJ

W poniedziałek 13.11.2023 r. w nidzickiej Hali Widowiskowo – Sportowej im. Krystyny Szymańskiej - Lary odbyły się drużynowe Wieloboje Sprawnościowe dla dzieci w wieku 12 lat i młodsi. W zawodach wystąpiło 9 zespołów dziewcząt i 15 zespołów chłopców.

Nasze reprezentacje zajęły:
      dziewczęta - IV miejsce
      chłopcy - V miejsce
      Drużyny wystąpiły w składach:
      Dziewczynki: Amelia Choszczewska, Weronika Zalewska, Viktoria Hriaznova, Amelia Szczypińska.
      Chłopcy: Krzysztof Bandurski, Aleksander Fydrych, Marcel Krupiński, Przemysław Węgierski.
      Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z naszych wychowanków z 4 klasy, którzy pokazali wolę walki i chęć zwycięstwa. Brawo dziewczęta i chłopcy !!!
      Opiekunem drużyn był p. Karol Rudziński.
      #TrójkaNidzica #SportwTrójce