Światowy Dzień Pierwszej Pomocy

19.09.2024 11:48

Galeria zdjęć->TUTAJ

Nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego projektu edukacyjnego CENNE ŻYCIE. Jednym z zadań tego programu jest umiejętność udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

14 września obchodzony jest ŚWIATOWY DZIEŃ PIERWSZEJ POMOCY. Aby zaakcentować ten dzień, w naszej szkole uczniowie klasy 7b wykonali ogólnodostępną wystawę dotyczącą pierwszej pomocy. Na godzinie wychowawczej obejrzeli film pokazujący, jak udzielać pierwszej pomocy, a następnie mogli sprawdzić swoje umiejętności z resuscytacji krążeniowo- oddechowej i układania osoby poszkodowanej w pozycji bocznej bezpiecznej.

WARTO WIEDZIEĆ JAK POMÓC !

Beata Rudzińska.

Powitanie grupy "Tygryski" w społeczności Trójki

19.09.2024 11:44

Galeria zdjęć->TUTAJ

Hejka kochani. To my "TYGRYSKI". Lubimy się bawić i uczyć w naszym "Trójkowym" przedszkolu. Codziennie rozwijamy swoje zdolności i umiejętności przez kreatywne zabawy oraz ciekawe zajęcia.

Poznajemy świat i chętnie się z Wami podzielimy naszymi wrażeniami.

Obserwuj "TYGRYSKI ", a dowiesz się, jak fajnie u nas jest!...
      wych. Anna Godlewska.

Powitanie grupy "Słoneczka" w społeczności Trójki

12.09.2024 13:52

Galeria zdjęć->TUTAJ

Już wiemy dlaczego wrzesień jest taki gorący. Sprawa jest prosta! Mamy w naszej szkole całą grupę Słoneczek, które ciepło witamy i przedstawiamy. A Słoneczka zapewniają, że przez cały rok będą nam świecić swoim wyjątkowym blaskiem.

Witajcie w TRÓJKOWEJ społeczności!! Czujcie się u nas jak w domu, rozwijajcie skrzydła i nie zatraćcie nigdy swojej radości z poznawania świata.

Wych. Joanna Sątowska.

Powitanie grupy "Pszczółki" w społeczności Trójki

12.09.2024 13:49

Witajcie Pszczółki!

Drodzy Rodzice i Wychowankowie "zerówki"!

Z radością witamy Was w naszej grupie "Pszczółki", rozpoczynając wspólna przygodę w Szkole Podstawowej nr 3 im. Janusza Korczaka w Nidzicy!

Przed nami wiele ekscytujących chwil, nowe znajomości, wspólne zabawy i niezapomniane momenty. Czeka nas nauka, radość i odkrywanie świata w gronie przyjaciół.

Zachęcamy do aktywnego udziału w życiu naszej grupy. Razem stworzymy wspaniałą atmosferę, w której każde dziecko poczuje się bezpiecznie i radośnie.

Czekamy na Wasze pomysły, sugestie i zaangażowanie! Niech nasze "Pszczółki" rozwijają się w najlepszych warunkach!

Do zobaczenia w szkole!

Wych. Edyta Sękowska.

Międzynarodowy Dzień Dobroczynności

06.09.2024 13:44

Galeria zdjęć->TUTAJ

5 września był Międzynarodowy Dzień Dobroczynności i z tej okazji uczniowie kl. 3b wraz z koleżankami i kolegami z kl. 1-3 postanowili spędzić ten dzień w sposób wyjątkowy. Każdy miał okazję wylosować specjalnie przygotowane zadanie i okazać wdzieczność osobom, z którymi spotyka się na co dzień w szkole i w domu. Uczniowie bardzo chętnie zaangażowali się w akcję, która przyniosła wiele radości, a nawet wzruszeń.

Wychowawca: Marta Szymańska.

• ul. 1 Maja 42, 13-100 Nidzica