Mikołajki – pomagamy Lence Mazur

19.11.2021 10:12
        Galeria zdjęć -> TUTAJ

W tym roku Mikołaj w naszej szkole pamiętał również o malutkiej Lence Mazur, dla której szkolna społeczność od początku stara się pomagać z całych sił. Dlatego nasi najmłodsi wychowankowie postanowili w Mikołajki również Lence podarować uśmiech. Do akcji włączyli się również ich pracujący w domach koledzy i koleżanki oraz nasi nauczyciele, którzy w Kiermaszu Darów Jesieni dla Lenki (pomysł Pani Anny Borkowskiej ) również wspomogli zbiórkę dla Lenki. I właśnie tak połączonymi siłami udało nam się zebrać kwotę 1220,00 zł, którą już przekazaliśmy Lence przez jej Babcię.

Od początku „Trójka” gra w drużynie Lenki i dzięki Wam Wszystkim ogólna kwota naszej pomocy wzrosła już do 7820,00 zł.

Cudownie jest dostawać prezenty, ale równie cudownie jest nimi obdarowywać. Dlatego w mikołajkowym tygodniu każdy z nas chciał zostać Świętym Mikołajem

Jacek Maculewicz - szkolny koordynator akcji

Podsumowanie akcji RODZINNE KASZTANOBRANIE

26.11.2020 23:13

Kończymy oficjalnie naszą zbiórkę kasztanów, których ostatnia, piąta tona pojechała do koła myśliwskiego Knieja. Tym razem za sprzedaż kasztanów uzyskaliśmy 1800 zł. Jeśli do tej kwoty dodamy kasztany przekazane do Szkoły Podstawowej nr 2 w Nidzicy okaże się, że w akcji Rodzinne KASZTANOBRANIE przekazaliśmy Lence kwotę ok. 3200 zł i to nasz wspólny, olbrzymi sukces.

Wszystkim, którzy dołączyli do akcji SERDECZNIE DZIĘKUJEMY, tym razem zwracając się szczególnie do Publicznego Przedszkola Bajka w Jarotach, którego nauczyciele w ostatniej chwili przyjechali do nas dwoma osobowymi samochodami pełnymi worków z kasztanami.

To wielka radość czuć, że nie tylko Lenka gra przeciwko SMA, że z Lenką gra cała jej wielka drużyna, której my - społeczność i Sympatycy Szkoły Podstawowej nr 3 w Nidzicy jesteśmy dumnymi członkami.

Nasza akcja pomocy Lence Mazur TRWA.

Zachęcamy do przeczytania artykułu w Gazecie Nidzickiej i zapoznania się ze skalą podjętych w naszej szkole przedsięwzięć.

Gazeta Nidzicka:  6600 zł dla Leny Mazur od uczniów Trójki

Jacek Maculewicz- koordynator akcji

Nakrętki dla Lenki !

19.11.2021 10:14
        Galeria zdjęć ->TUTAJ

W ubiegłym tygodniu uczniowie klasy 1 a (wych. pani Anna Godlewska)  i klasy 3 a (wych. pani Brygida Dębińska) przekazali malutkiej Lence uzbierane przez siebie pieniążki i 25 worków pełnych nakrętek - razem zbieraliśmy je przez kilka tygodni. Trudno jest oszacować ich wartość, ale z drugiej strony to dar bezcenny, bo to dar Waszych serduszek.

Za pomoc w uzbieraniu tak dużej ilości dziękujemy Pani Monice Zapadka oraz Szkole Podstawowej n 357 im. Zachodzącego Słońca w Warszawie.

Zobaczcie, jak DUŻO MOŻEMY RAZEM !

Jacek Maculewicz - koordynator akcji

Fanów piłki nożnej zapraszamy do udziału w licytacjach gadżetów sportowych !

19.11.2021 10:15
        Pomagamy Lence !

Nie wszyscy wiedzą, że uczący w naszej szkole od 4 lat Pan Karol Rudziński - na co dzień nauczyciel wychowania fizycznego oraz informatyki - jest również pasjonatem piłki nożnej i sędzią PZPN. W swojej „przygodzie z gwizdkiem” Pan Karol prowadził między innymi mecz 1/4 Pucharu Polski LECH POZNAŃ - ZNICZ PRUSZKÓW i wiele innych. Podczas swojej 14 - letniej sędziowskiej przygody zgromadził kolekcję piłkarskich gadżetów, którymi chciałby się z Wami podzielić, darując je na licytacje dla malutkiej Lenki Mazur.

Dzięki staraniom Pana Karola na licytację trafi między innymi koszulka, którą przekazał Prezes PZPN, a niegdyś niekwestionowana gwiazda polskiej piłki nożnej - Pan Zbigniew Boniek. Za przekazane fanty dziękujemy również Kolegium Sędziów PZPN.

W linku poniżej znajduje się galeria podarowanych przedmiotów - są wśród nich proporczyki, sędziowskie kartki /czerwona i żółta/, saszetka z wizerunkami zawodników reprezentacji Polski, piłka z logo PZPN oraz autografem Prezesa Związku Zbigniewa Bońka oraz wspomniana już wcześniej koszulka Zbigniewa Bońka - również z jego autografem. Wszystkie te gadżety będą pojedynczo pojawiać się na profilu Facebook Lenka gra przeciwko SMA.

Zachęcamy do udziału w aukcjach i wsparcia małej Lenki, która toczy nierówną walkę o najdroższy lek świata.

Przedmioty na licytację -> TUTAJ

Trzeci transport kasztanów dla Lenki

26.10.2020 21:05
        Kochani !

Nie macie już okazji obserwować przedsięwzięcia, więc tym bardziej MELDUJEMY, że kasztany w naszych szkolnych pomieszczeniach mnożą się tak cudownie, jak cudownie mnoży się chęć pomagania malutkiej Lence Mazur.

Do grona „cudownie pomagających” dołączyła Pani Alicja Hołubowicz, która zaraziła pomysłem RODZINNEGO KASZTANOBRANIA szkoły z gminy Kozłowo. Z ich pomocą przekazaliśmy do punktu odbioru ok. 2 TONY kasztanów (o wartość mniej więcej 1400,00 zł) - ta partia posłuży do produkcji leków, bo pojechała do firmy farmaceutycznej.

Dziękujemy zatem Pani Alicji, ale również szkołom, które dołączyły do naszej akcji: Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Zaborowie, Zespołowi Szkolno – Przedszkolnemu w Kozłowie, Szkole Podstawowej im. Króla Władysława Jagiełły w Rogożu, Szkole Podstawowej im ks. Jana Twardowskiego w Szkotowie.

Panu Przemysławowi Isko gorąco dziękujemy za użyczenie samochodu oraz czas poświęcony nam, by kasztany przetransportować z gminy Kozłowo. Takie cudowne akcje upewniają nas w przekonaniu, że razem damy radę, bo możemy naprawdę dużo.

Jacek Maculewicz – koordynator  przedsięwzięcia