Pierwszy transport nakrętek dla Lenki

08.10.2020 18:05
        Kochani !

Meldujemy, że 6 października 2020 r. dzięki zaangażowaniu Waszemu i Waszych Rodziców w zbiórkę, wyjechał z naszej szkoły do Muszak pierwszy transport nakrętek (7 worków), a wszystko dla Lenki.

Od środy, zgodnie z zapowiedzią i we współpracy z  Radą Rodziców przy SP nr 3 w Nidzicy ZBIERAMY też KASZTANY .

Zachęcając do ich zbiórki przy okazji wspólnych rodzinnych spacerów pozdrawiamy wszystkich zaangażowanych w akcję Lenka gra przeciwko SMA.

Przyłączamy się do zbiórki kasztanów dla Lenki !

08.10.2020 17:27

Kochani !

Rozszerzamy prowadzoną w naszej szkole akcję pomocy dla Lenki o ZBIÓRKĘ KASZTANÓW. Zachęcamy Was do wspólnych jesiennych spacerów z najbliższymi i zbieranie kasztanów, które ze wsparciem naszej Rady Rodziców  sprzedamy, a otrzymaną należność przeznaczymy dla Lenki Mazur.

Nasi uczniowie mogą przynosić kasztany bezpośrednio do szkoły, a osoby, które ze względu na epidemiczne obostrzenia nie mogą wejść do budynku, prosimy o pozostawianie kasztanów w korytarzu, przy głównych lub bocznych drzwiach wejściowych.

• Pomaganie jest SUPER !

03.10.2020 13:00

Uczniowie klas: 6 a, 6 c i 4 a pod opieką pani Eweliny Karolak, pani Elżbiety Skwarskiej, pani Jolanty Skwarskiej oraz pani Joanny Czeszejko z wielkim zaangażowaniem prowadzą od dwóch lat akcję charytatywną na rzecz Schroniska „Podaj Łapę” w Tatarach.

Zapraszamy do obejrzenia debiutanckiego filmiku podsumowującego dotychczasowe dokonania

Drodzy Rodzice, Babcie, Dziadkowie !

30.09.2020 19:57

TRÓJKA przygotowuje się do kiermaszu „DARY JESIENI DLA LENKI”.

Jeżeli macie sadzonki kwiatów, cebulki, rozsady, czy też dynie, cukinie, konfitury w słoikach lub inne dobrodziejstwa jesieni to zapraszamy do udziału w akcji.

Na profilu fb  Rady Rodziców przy SP3,  możecie napisać w komentarzu (pod postem informującym o akcji), jakie produkty chcielibyście przeznaczyć na kiermasz. Możecie również zgłosić „dary jesieni” organizatorom: pani Ani Borkowskiej, pani Marzenie Świderskiej lub panu Jackowi Maculewiczowi. Zostanie sporządzona lista produktów i gdy skończy się w Nidzicy „strefa żółta”, poinformujemy Was o terminie kiermaszu, na którym będzie można sprzedać/nabyć Dary Jesieni.

Pieniądze z kiermaszu przekażemy Lence Mazur na walkę o ZDROWIE.

Czekamy z niecierpliwością i zachęcamy do wzięcia udziału w kiermaszu !

• Ogólnopolska zbiórka żywności pod hasłem: Tak. POMAGAM !

19.11.2021 10:18
        Galeria zdjęć ->TUTAJ

W dniach 25 - 26 września 2020 r. wolontariusze Szkolnego Koła Caritas pod opieką Pani Bogumiły Ruś uczestniczyli w ogólnopolskiej zbiórce żywności pod hasłem: Tak. POMAGAM !. Dzięki uprzejmości Pana Kołakowskiego nasi uczniowie zbierali żywność w sklepach „Młyn” i „Livio”. Paczki żywnościowe będą przekazane dla osób potrzebujących.

Młodzież naszej szkoły aktywnie włączyła się również do akcji pomocy Lence Mazur i podczas zbiórki żywności zbierała do puszek pieniądze na lek dla Dziewczynki. Dzięki Państwa szczodrości przekażemy Malutkiej kolejne 923,00 zł + 50 Euro.

Pamiętajcie o plastikowych NAKRĘTKACH, których kilka worków stoi już na parterze naszej szkoły. Zbieramy pieniążki i zbieramy nakrętki.

GORĄCO DZIĘKUJEMY

Wszystkim, którzy wsparli naszą akcję !