Drugi transport kasztanów dla Lenki

19.11.2021 10:16
        Galeria zdjęć -> TUTAJ

19 października 2020 r. dzięki Wam i Waszym Najbliższym do Koła Myśliwskiego „Knieja” wyjechała z naszej szkoły druga już tona kasztanów. Zimą będą one przysmakiem leśnej zwierzyny, ale przede wszystkim pomogą Malutkiej Lence w powrocie do zdrowia.

Bardzo dziękujemy Wam, Waszym Rodzicom, Dziadkom i Opiekunom za to, że tak cudownie potrafimy mnożyć dobro.

Cytując  Radę Rodziców przy SP 3 w Nidzicy „Trójka pokazuje na milion sposobów, że warto działać, warto pomagać, że nie ma rzeczy niemożliwych, że można...” – serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję.

Podsumowanie akcji „Kwiatek dla Lenki”

19.11.2021 10:16

Kochani !

Oto podsumowanie przeprowadzonej w naszej szkole w Dniu Edukacji Narodowej akcji „Kwiatek dla Lenki”. Dzięki zaangażowaniu Was, Waszych Rodziców i Wychowawców udało nam się wspólnie zebrać kwotę 1172,54 zł, co oznacza, że łącznie przekazaliśmy Malutkiej już 3409,18 zł, a to przecież jeszcze nie nasze ostatnie słowo, bo trwa zbiórka nakrętek i kasztanów, które niemal „mnożą się” w naszych szkolnych murach.

W imieniu Pani Katarzyny Mazur dziękuję Wam Wszystkim za to, że Święto Edukacji uczyniliście również świętem malutkiej Lenki.

Koordynacja, zdjęcia, tekst: Jacek Maculewicz

Pierwszy transport kasztanów do Koła Myśliwskiego

19.11.2021 10:17

Kochani !

Z dumą informujemy, że prowadzona przez Was Wszystkich zbiórka kasztanów, z olbrzymim wsparciem Pani Kasi Kwiatkowskiej i Pani Magdaleny Topa Merchel przybrała rozmiary, jakich się nie spodziewaliśmy.

W dniu wczorajszym do Koła Myśliwskiego „Knieja”  wyjechał  ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Nidzicy transport ok. 1 tony kasztanów.  My mamy uzbieraną już niemal kolejną tonę, a to też jeszcze nie ostatnie słowo obu Pań, naszych Uczniów i ich Rodziców.

Wszystkim Wam Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY, ciesząc się zaszczytem grania razem z Państwem w drużynie Lenki.

Przedsięwzięcie koordynuje Jacek Maculewicz

Zbieramy kasztany dla Lenki

26.10.2020 21:03
        Kochani !

Gdy w poniedziałek przyjdziecie do szkoły, zapewne zaskoczy Was widok, jaki zastaniecie w korytarzu głównego wejścia. Przywita Was tam „góra kasztanów”, które zbieramy razem z Wami i Waszymi Rodzicami - wszystkie z pomocą Koła Łowieckiego staną się karmą dla zwierząt leśnych zimą, a uzyskane od koła pieniądze przeznaczymy na pomoc dla małej Lenki.

Kasztany za kilka dni przestaną już spadać z drzew, więc wykorzystajmy jak najlepiej ten czas - każdy z nas może pomóc Lence grając w jej drużynie z zawodniczkami o wielkich, anielskich sercach, jak Pani Kasia Kwiatkowska i Pani Magdalena Topa Merchel, dzięki którym w ostatnie dwa dni nasza góra kasztanów tak cudownie się rozrosła. Dziękujemy obu Paniom oraz wszystkim, którzy grają z Lenką.

Lenka gra przeciwko SMA

- to prawdziwy zaszczyt być w jednej drużynie RAZEM Z WAMI

Jacek Maculewicz

Ogłaszamy akcję „Kwiatek dla Lenki” !

08.10.2020 18:52

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele !

My, Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 3 w Nidzicy, wychodzimy z inicjatywą, by tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej uczynić również świętem Lenki Mazur.

Ogłaszamy akcję „Kwiatek dla Lenki” i zachęcamy uczniów, aby tego dnia, pieniądze przeznaczone na kwiaty, wrzucili do puszek dla Lenki.

Zróbmy razem wszystko, by w tym trudnym dla Lenki czasie wesprzeć ją, jej Rodziców, Dziadków oraz wszystkich, którym leży na sercu życie dziewczynki.

Lenka gra przeciwko SMA, a „Trójkowa społeczność" gra razem z Nią i jej Drużyną.