• UWAGA !   Od 1 września 2022 r. obowiązują nowe zasady korzystania z posiłków. Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

•

• Rodzice dokonują płatności za posiłki wyłącznie przelewem  na rachunek bankowy Szkoły w banku PKO BP SA na numer:     09 1020 3613 0000 6102 0057 0226

wpisując dane odbiorcy:

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w Nidzicy

ul. 1  Maja 42,  13-100 Nidzica

w tytule przelewu należy wpisać:

wpłata za obiady  / imię i nazwisko dziecka / klasa

za miesiąc……………………... (należy podać miesiąc, którego wpłata dotyczy)

• Rodzice dokonują wpłaty za posiłki do dnia 10 – go każdego miesiąca za miesiąc poprzedni, np. za miesiąc wrzesień należy wpłacić do 10 października itd.

Uwaga ! LICZY SIĘ DATA WPŁYWU NALEŻNOŚCI NA KONTO SZKOŁY.

• Prosimy o terminowe wpłaty na konto oraz wpłacanie kwot bez zaokrąglania.

• Koszt jednego posiłku wynosi:

Oddział przedszkolny – 5,70 zł

Szkoła Podstawowa – 5,50 zł

Pracownicy szkoły – 9,10 zł

• Posiłki będą wydawane w stołówce szkolnej od dnia 7 września 2022 r. według ustalonego harmonogramu.
            • Rodzic składa deklarację, że Jego dziecko będzie korzystało z posiłków.
            • Wypełnioną i podpisaną deklarację należy dostarczyć do nauczycieli świetlicy do dnia 5 września 2022 r. do godz. 13.00.
            • Deklaracje o korzystanie z obiadów wydawanych w stołówce szkolnej można złożyć również po 5 września 2022 r. W takim przypadku korzystanie z obiadów wydawanych w stołówce szkolnej przez dziecko/pracownika szkoły rozpoczyna się od najbliższego poniedziałku od dnia złożenia deklaracji (jeśli poniedziałek jest dniem wolnym, korzystanie z posiłków rozpoczyna się od kolejnego dnia roboczego).

• Nieobecność dziecka na obiadach należy zgłaszać telefonicznie, co najmniej dzień wcześniej do godz. 14.30 pod numer telefonu  89 652 10 99 lub 787 806 552
            • Nieobecności niezgłoszone lub zgłoszone po terminie nie będą uwzględniane.
            • W celu uzyskania informacji o kwocie do wpłaty, rodzic zobowiązany jest do kontaktu z wychowawcą  świetlicy na początku każdego miesiąca (z wyjątkiem miesiąca - wrzesień). Telefony do kontaktu:  stacjonarny 89 652 10 99 lub komórkowy 787 806 552.
            • Rezygnację z posiłków należy zgłaszać w formie pisemnej do nauczycieli świetlicy z co najmniej trzydniowym wyprzedzeniem.

• Rodzice dzieci do 6 roku życia wnoszą opłaty za pobyt dziecka w przedszkolu powyżej 5 godzin w ciągu dnia. Opłata za 1 godzinę ponadwymiarową wynosi 1 zł.
            • Płatności za pobyt dziecka dokonuje się do dnia 10 – go następnego miesiąca na konto Szkoły w banku PKO BP SA na numer:   09 1020 3613 0000 6102 0057 0226

wpisując dane odbiorcy:

Szkoła Podstawowa Nr 3  im.  Janusza Korczaka w Nidzicy

ul. 1 Maja 42, 13-100 Nidzica

w tytule przelewu należy wpisać:

wpłata za pobyt dziecka w przedszkolu  / imię i nazwisko dziecka / / grupa

za miesiąc……………………... (należy podać miesiąc, którego wpłata dotyczy)

• Jeśli dziecko korzysta jednocześnie z pobytu w przedszkolu powyżej 5 godzin/dziennie i z posiłków – rodzic może dokonać jednej wpłaty (należy wpisać w tytule przelewu: wpłata za wyżywienie i pobyt dziecka w przedszkolu). O wysokości wpłaty rodzic zostanie poinformowany na początku kolejnego miesiąca.

Nowy Regulamin stołówki szkolnej oraz Deklaracja zapisu na posiłki znajdują się w załącznikach poniżej.

• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023 W SP 3 W NIDZICY MIEJSCE – BOISKO WEWNĘTRZNE (MIASTECZKO RUCHU DROGOWEGO)

• GODZINA 9:00

8b – p. B. Maculewicz-Zgorzelska s.30

8c – p. A. Borkowska s.19

• Drodzy Rodzice!

• Informujemy, że w dniu 1 września 2022 r. dzieci z oddziałów przedszkolnych przychodzą na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego na godz. 9.00.

O godz. 10.00 odjazd do domu według podanego wcześniej harmonogramu.

• Informacja dla rodziców dzieci z oddziałów przedszkolnych

• W roku szkolnym 2022/2023 proponujemy pakiet podręczników:

Grupa 4-5 latki

• Dzieciaki w akcji 5-latki - wydawnictwo Nowa Era

Grupa 6-latki

• Dzieciaki w akcji 6-latki- wydawnictwo Nowa Era
            • Popisanki 6+ - wydawnictwo Nowa Era

Pakiety będą do odbioru we wrześniu w cenie 172,55 zł.

• Obóz rekreacyjno - sportowy w Jantarze

• Uczniowie naszej szkoły zameldowali się w miejscowości Jantar na obozie rekreacyjno- sportowym zorganizowanym przez UKS "Trójka". Będą uczestniczyli w zajęciach sportowych, rozwijać kreatywność, integrować się i przede wszystkim dobrze się wspólnie bawić.

Relacja z dnia pierwszego - zakwaterowanie, wygłupy w hotelowym basenie i przywitanie morza oraz dnia drugiego: rejs Krynica - Frombork (zwiedzanie miasta, piękny koncert organowy w katedrze).

Trzeciego dnia uczniowie korzystali z ładnej pogody - były gry i zabawy na plaży, kąpiel w morzu i promieniach słońca. Później zwiedzali okolicę, kupili pamiątki i lody, a przed samą kolacją schłodzili się w basenie.

Czwartego dnia aura troszeczkę się popsuła, ale mimo tego było bardzo wesoło. Śpiewając, tańcząc, podskakując, oglądając film w przerwach padającego deszczu uczniowie rozegrali również mecz koszykówki i piłki nożnej, a także kto chciał mógł uczestniczyć w mszy świętej.

Piątego dnia niezapomnianych emocji dostarczył czas spędzony w parku linowym. Dzięki wsparciu całej grupy uczniowie pokonywali własne lęki i zabawie nie było końca.

Dzień szósty tak, jak wszystkie poprzednie, spędzili bardzo aktywnie - były zajęcia sportowe, basen, a po kolacji grill. Wcześniej odwiedzili urocze zwierzaki w miejscowym Zoo, a także przeżyli nutkę rywalizacji jeżdżąc na quadach.

Ostatni wieczór przebiegał pod znakiem podsumowania obozu, gali talentów i wręczenia pamiątek i nocnych zabaw. Pozostaną cudowne wspomnienia!

Opiekunowie: Dorota Malinowska, Kazimierz Wrotek, Bartosz Kaczmarczyk.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.