• Wyjazd przedszkolaków do Zagrzewa

• "Tygryski" świętują Dzień Dziecka podwójnie i zaczęły wyjazdem na ognisko i zabawy do Zagrzewa. Zaczęliśmy od śniadania- kiełbasek prosto z ognia, a później zabraliśmy się do działania! Malowaliśmy buzie i bawiliśmy całą grupą ćwicząc zręczność, szybkość i równowagę! Po powrocie czujemy się jeszcze bardziej zintegrowani i napełnieni dobra energią.

Serdeczne podziękowania dla zaangażowanych rodziców i p.Iwony Ładzińskiej za gościnność i zabawy z dziećmi.

Wychowawczyni: p.Aleksandra Dembowska

Zdjęcia i pomoc: p. Joanna Tyberska.

• „TRÓJKA” Nidzica LIDEREM WOJEWÓDZTWA w Turniejach BRD w obu kategoriach wiekowych

• Z olbrzymią dumą informujemy, że nasza drużyna BRD wywalczyła zwycięstwo w Finale Wojewódzkim Warmińsko- Mazurskiego Turnieju BRD w kat. starszej szkół podstawowych.

Turniej odbył się 29 maja 2023 r. w Nidzicy, a rywalizowało w nim 16 drużyn wyłonionych w eliminacjach powiatowych.

Trzymajcie zatem kciuki za drużynę „TRÓJKI” Nidzica, która w kat. starszej, w dniach 5-7 czerwca 2023 r. w Czarnej k/Dębicy, będzie reprezentowała województwo warmińsko-mazurskie w Finale Krajowym Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Kibicujcie też naszej młodszej reprezentacji, która w dniach 1-3 czerwca będzie rywalizować w Finale Krajowym OT BRD w Starogardzie Gdańskim.

A oto jak wyglądają wyniki poniedziałkowej rywalizacji drużynowo:

I miejsce Szkoła Podstawowa nr 3 w Nidzicy w składzie:

Piotr Franciszek Fydrych, Dawid Korpal, Paweł Chmielewski

II miejsce Szkoła Podstawowa we Franknowie w składzie:

Julia Jankowska, Maciej Badurowicz, Oleg Woliński

III miejsce Zespół Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku w składzie:

Hubert Leśniewski, Paweł Kowalkowski, Oskar Zawadzki

Wyniki indywidualnie:

I miejsce Dawid Korpal – TRÓJKA Nidzica

II miejsce Paweł Chmielewski – TRÓJKA Nidzica

III miejsce Piotr Franciszek Fydrych – TRÓJKA Nidzica

Organizatorzy Turnieju: WORD Olsztyn, Burmistrz Nidzicy, Szkoła Podstawowa nr 3 w Nidzicy. Patronat honorowy: Marszałek Województwa Warmińsko Mazurskiego.

Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji Turnieju.

Jacek Gnidziński.