Wyróżnienie dla Nikoli Misztal w VII Gminnym Konkursie Plastycznym „Logopedyczne choinki Jedynki”

09.01.2022 20:50
        :)

Z radością informujemy, że Nikola Misztal z grupy 0 b zdobyła wyróżnienie w VII Gminnym Konkursie Plastycznym „Logopedyczne choinki Jedynki”. Celem konkursu było utrwalenie poprawnej wymowy ćwiczonych głosek, rozwijanie inwencji twórczej, wyobraźni i przede wszystkim czerpanie radości ze wspólnej pracy z logopedą. Bardzo się cieszymy i gratulujemy Nikoli oraz rodzicom.

Logopeda: Agnieszka Szczepańska

VII Festiwal kolęd pt. „Przedszkolaki śpiewają kolędy” - I miejsce dla Hani Chorosz z SP nr 3

23.12.2021 15:08
        :)

Z całego serca GRATULUJEMY naszej Hani Chorosz, która zajęła I miejsce w grupie 5- 6 latków w zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Rączkach VII festiwalu kolęd pt. „Przedszkolaki śpiewają kolędy”.

W tym roku konkurs miał formę zdalną, Hani na gitarze akompaniował Tata , któremu tak jak Mamie gratulujemy szczególnie, a nasza malutka, choć jednocześnie jakże wielka Duma zaśpiewała w konkursie kolędę ,,Aniołek maleńki jak wróbelek”.

Jesteś Haniu naszą wspólną radością - Twoich Rodziców i całej TRÓJKOWEJ Społeczności - ciesząc się razem z Wami i razem z Twoją wychowawczynią Panią Ewą Szwarc, wszyscy składamy Wam najserdeczniejsze świąteczne życzenia.

Wyniki Szkolnego Konkursu na Ozdobę Bożonarodzeniową

20.12.2021 18:37
        Galeria zdjęć -> TUTAJ

17 grudnia br. zostały ogłoszone wyniki Szkolnego Konkursu na Ozdobę Bożonarodzeniową.

Okazało się, że konkurs był doskonałą okazją do zaprezentowania prac naszych utalentowanych młodych artystów oraz ich rodziców. Komisja konkursowa musiała zmierzyć się z nie lada wyzwaniem, żeby wyłonić zwycięzców. Wyniki prezentują się następująco:

Kategoria - klasy 0 – II:

I miejsce: Pola Garbowska

II miejsce: Julia Trzcionkowska

III miejsce: Nicoll Zakrzewska

Wyróżnienia:

Nikodem Bruździak, Zuzanna Zalewska, Dominika Witkowska.

Kategoria - klasy III szopki bożonarodzeniowe:

I miejsce: Gabriela Siedlecka

II miejsce: Hubert Cendrowski

III miejsce: Lena Małecka

Wyróżnienia:

Wiktoria Bielasta, Kinga Czerwonka, Marcel Szczepkowski, Filip Domin, Oskar Rutkowski, Michał Najmuła.

Kategoria- klasy IV- VI:

I miejsce: Mateusz Wyrzykowski

II miejsce: Antonina Meller

III miejsce: Tymoteusz Bonczar

Wyróżnienia:

Nadia Owsianka, Alan Szczepkowski, Marcelina Rykowska, Michał Paliński.

Kategoria – klasy VII - VIII:

I miejsce: Natalia Zakrzewska

II miejsce: Damian Dzięgielewski

III miejsce: Kuba Kiljańczyk

Laureaci zostali uhonorowani wspaniałymi nagrodami. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie upominki - czekolady, które zostały ufundowane przez Radę Rodziców przy SP3.

Pragniemy podziękować wychowawcom i nauczycielom, którzy przyczynili się do rozpropagowania konkursu wśród uczniów i rodziców.

Dziękujemy: M. Świderska E. Łukasik i J. Gnidziński

Wyniki Gminnego Konkursu „Kartka Bożonarodzeniowa”

19.12.2021 19:26
        :)

19 grudnia br. w Parafii Miłosierdzia Bożego w Nidzicy rozstrzygnięty został Gminny Konkurs „Kartka Bożonarodzeniowa”, organizowany przez Fundację Twoja Rodzina. Niezmiernie miło nam poinformować, że uczennice naszej szkoły zajęły następujące miejsca w kategorii klas 1-3:

I miejsce - Hania Drozd

II miejsce - Maja Koch

Wyróżnienie - Alicja Potrzuska

Bardzo się cieszymy, gratulujemy i dziękujemy Wam i Waszym wspaniałym Rodzicom za Wasze prace, a przede wszystkim za to, że :chce Wam się chcieć”.

Serdecznie gratulujemy również tym dzieciom, które nie zostały nagrodzone, a które włożyły kawałek swoich dobrych serduszek w wykonanie pięknych bożonarodzeniowych kartek. Dziękujemy i w imieniu organizatorów zapraszamy za rok.

Wychowawczyni: Joanna Sątowska

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Stroik Bożonarodzeniowy” 2021

19.12.2021 12:43
        :)

Znamy wyniki Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Stroik Bożonarodzeniowy” 2021, organizowanego przez Szkołę Podstawową w Łynie. Jesteśmy dumni zarówno z I miejsca naszej uczennicy Mai Grudzińskiej (kl.4 b) , jak również z wyróżnień przyznanych dla:

Tymoteusza Bonczara (kl.4 b) oraz Daniela Żebrowskiego (kl.2 b).

Serdecznie GRATULUJEMY uczniom oraz ich Rodzicom.