Alicja Potrzuska – laureatką XIV Powiatowego Przeglądu Pieśni i Piosenki Patriotycznej w kat. klas I- IV

17.10.2021 20:39
        Gratulacje !

12 października br. w Sali Rycerskiej nidzickiego zamku odbył się „XIV Powiatowy Przegląd Pieśni i Piosenki Patriotycznej - eliminacje gminne”. Niezmiernie miło jest nam poinformować, że laureatką w kategorii klas I - IV została uczennica kl. 3 b naszej szkoły - Alicja Potrzuska, której w fenomenalny sposób na akordeonie akompaniował wujek Krzysztof Skurczyński.

W eliminacjach brały również udział:

Marysia Smolińska z kl. 3 b oraz akompaniujące sobie na gitarach Olga Pietrowicz z kl. 7 c i Emilia Potrzuska z kl.7 b.

Z każdej z Was jesteśmy ogromnie dumni, bo niezależnie od zajętego miejsca, wszystkie jesteście wyjątkowe - jesteście przecież dumą Waszych Najbliższych i dumą naszej szkoły.

Ali natomiast życzymy powodzenia w eliminacjach powiatowych, które odbędą się 23 października br.

W imieniu Społeczności „TRÓJKI” gratulacje składa Dyrekcja: Barbara Biedrzycka - Falba i Marzena Świderska.

Prymus, Talent i Super Talent Roku 2021

16.11.2021 22:07
        Galeria zdjęć -> TUTAJ

30 września 2021 r. w sali rycerskiej nidzickiego zamku odbyła się uroczysta Gala „Prymus, Talent i Super Talent Roku 2021”, podczas której uhonorowano najwybitniejszych uczniów naszej gminy. Organizatorem uroczystości była Pani Dyrektor Centrum Usług Wspólnych Joanna Dobroń, a jej Gospodarzem - Szkoła Podstawowa w Napiwodzie. Galę rozpoczął i uświetnił występ naszej uczennicy klasy 4 b Wiktorii Chorosz, która tak cudownie potrafi „czarować” swym dziecięcym głosem. Dziękujemy Wiki oraz jej Rodzicom.

Niezmiernie cieszymy się, że w gronie uczniów wyróżnionych przez Pana Burmistrza Nidzicy - Jacka Kosmalę oraz Panią Dyrektor Joannę Dobroń są wychowankowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Nidzicy.

A oto oni:

Tytuł „Prymus Roku” otrzymał nasz tegoroczny Absolwent Szymon Grzebski.

Tytułem „Super Talent Roku” w dziedzinie sportowej wyróżniono Wiktora Ostrowskiego oraz Damiana Dzięgielewskiego.

Tytułem „Talent Roku” w dziedzinie sportowej uhonorowani zostali nasi koszykarze i koszykarki:

Maciej Jankowski, Michał Hutek, Mikołaj Łochnicki, Tomasz Polinkiewicz, Tobiasz Zasadzki, Filip Sikorski, Ignacy Feliński, Karol Feliński, Klaudiusz Kopeć, Jakub Kiljańczyk, Igor Pietrowicz.

Julian Szczepkowski, Aleksander Ciężki, Jakub Bunalski, Franciszek Wojdowski, Mateusz Łamejko, Damian Dzięgielewski.

Amelia Adamowicz, Natalia Zakrzewska, Pola Zakrzewska, Lena Ruś, Klaudia Maks, Olga Pietrowicz, Maja Kleszcz, Olga Ciężka, Michalina Cywińska, Karolina Budka, Katarzyna Czyżewska, Nikola Lachtara.

GRATULUJEMY wszystkim uhonorowanym uczniom oraz ich Opiekunom - nauczycielom Szkoły podstawowej nr 3 W Nidzicy:

Pani Beacie Gotoweckiej, Pani Dorocie Malinowskiej, Panu Pawłowi Jankowskiemu,  Panu Kazimierzowi Wrotkowi.

Szczególne słowa uznania i gratulacje kierujemy w stronę Rodziców wyróżnionych uczniów - Państwa Dzieci to DUMA NASZEJ SZKOŁY.

Społeczność oraz Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 3 w Nidzicy:

Barbara Biedrzycka - Falba, Marzena Świderska